Hakkımızda

Küçükçekmece evden eve nakliyat  firmamız on sekiz yıl önce 1999 yılında sektöre adım atmıştır. Kısa bir süre için yalnızca bulunduğu bölgede hizmet veren firmamız, yıllar geçtikçe farklı bölgelere de hizmet sunmaya başlamıştır. Her hizmetinin ardından farklı tecrübeler elde eden firmamız, kısa bir zaman içerisinde kurumsallaşmaya başlamıştır. Sektöre adım attıktan bir kaç yıl sonra farklı bölgelere hizmet sunmaya başlayan Küçükçekmece evden eve nakliyat, günümüz de bakıldığı zaman İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekle birlikte aynı zaman da şehirler arası hizmetler de sunmaya başlamıştır. Daima hizmetin en iyisini prensip haline getiren firmamız, müşterilerine karşı saygı ve hizmette en ufak kusur sergilemeden daima hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirme gayesi içerisinde bulunmuştur.

Küçükçekmece Nakliye

Günümüz de hem şehiriçi hemde şehirlerarası hizmet sunan Küçükçekmece evden eve nakliyat, yıllardan edindiği bilgi, tecrübe ve deneyimleri sayesinde işini gerektiği gibi yapmaya çalışan, bu doğrultuda kalite ve güvenden en ufak taviz vermeyen bir firmadır. Firmamızın bünyesinde yer alan personellerimizin tamamı işinde uzun yıllardır emek vermiş olup her biri farklı tecrübe ve deneyimlere sahip son derece uzman bireylerdir. Hizmetlerimiz her daim %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleşmesi amacı ile verilmektedir. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olup daima yenilik ve gelişime açık bir firma olmuştur. Firmamız şehiriçi ve şehirler arası olmak üzere her daim hizmetinizdedir.

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız ile evinizi tamamen güven ve kalite içerisinde taşıyabilir, nakliye sırasında en ufak sorun çıkmadan konforlu bir şekilde yeni evinize geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulundurduğu tesisat ve marangoz ustaları sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz gibi dizayn edebilir ve dilediğiniz gibi evinize yerleştirebilir. Bunun yanı sıra firmamız tarafından sigorta, depolama, ekspertiz ve asansörlü taşımacılık hizmetleri verilmekte olup aynı zaman da müze, büro, ofis, tekstil, evden eve, fabrika, piyano ve banka hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek ücretsiz olarak ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir, bu sayede eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirebilirsiniz. Aynı zaman da sizin isteğiniz üzerine taşınma işlemine aynı gün içerisinde başlanabilmektedir.