Hizmetlerimiz

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız İstanbul merkezli olarak 1999 yılında kurulmuştur. Kısa süre içerisinde kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız, geçen süre içerisinde bir çok yenilikler gerçekleştirerek çoğu kez sektöre adeta yön veren firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Sektörün en eski firmaları arasında yer alan Küçükçekmece nakliye, teknolojiyi oldukça yakından takip etmekte olup hizmetlerinin her alanında teknolojiden maksimum seviyede  faydalanmaktadır.

On sekiz yıllık bir deneyime sahip olan firmamız, işinin gerektirdiği sorumluluk ve ciddiyetin son derece bilincinde bir firmadır. Yıllardır oldukça fazla hizmet veren Küçükçekmece nakliyat, sektörde bulunan diğer firmalar arasında oldukça olgun bir işletme olarak öne çıkmaktadır. Nakliyat için gerekli olan k-1 ve k-3 yetki belgelerine sahip olan firmamız, hizmetlerini son derece keyifli, eğlenceli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak depolama, müze taşımacılığı, ev, piyano, tekstil, büro, ofis taşımacılık hizmetleri sunarken aynı zaman da sigortalı taşımacılık, ücretsiz ekspertiz ve asansörlü taşımacılık hizmetleri de sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. 

Geçmişten günümüze kadar bir çok hizmet veren Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile daima en iyi hizmeti sunmanın hedef ve gayesi içerisinde yer almıştır. Yıllardır sektörde aralıksız hizmet vermekte olup bu sayede bir çok tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız, işinin ciddiyetinin ve sorumluluğunun farkında olan ender firmalar arasında yer almaktadır.

Nakliye fiyatı konusunda müşterilerinin bütçesini zor durumda bırakmadan en uygun fiyatı sunmaya çalışan firmamız, bu konuda size olduğunca yardımcı olmaktadır. Firmamızdan taşınma talebinde bulunarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirtebilirsiniz. Firmamız son derece kaliteli hizmetlere imza atmış, geçmişten günümüze kadar bir çok başarı elde etmiştir. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamızla evinizi tamamen huzur içerisinde taşıyabileceksiniz. 

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek uygun fiyat ile evinizi güven ve kalite eşliğinde taşıyabilirsiniz. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçmek için web sitemiz üzerinde yer alan numaralardan birini kullanmanız yeterli olacaktır.